POdmínky rezervací a storna 

Před první návštevou je vhodné provést registraci přez rezervační systém. Po registraci Vám na uvedený e-mail pošleme potvrzovací odkaz, v kterém potvrdíte svou registraci.

Registraci a nabitím kreditu máte možnosť zajistit si místo v sále, který má omezenou kapacitu, proto se na lekci doporučujeme přihlásit skrze rezervační systém. Na lekci je možné přijít i bez rezervace. Přednost však mají přihlášeni klienti. 

Lekce probíha od minimálního počtu 3 přihlášených.

Minimální vklad kreditu odpovídá jednomu vstupu v ceně 150,- pro dospělé a 130,- pro zvýhodněné osoby, má platnost 365 dní od zakoupení. 

Permanentka na 10 vstupů má platnost 3 měsíce.

Kredit lze nabít na recepci studia hotovostně a nebo online bankovním převodem.

Kredit platí pouze na otevřené lekce, jeho aktuálni stav můžete sledovat online na svém účtu. Kredit nelze uplatnit na uzavřené kurzy, workshopy, semináře, soukromé lekce.

Pokud chcete zrušit lekci - Rezervovanou otevřenou lekci lze zrušit před jejím začátkem v rezervačním systému max. 3 hodiny před jejím začátkem. Pokud tak neučiníte a na lekci nedorazíte, bude její hodnota odečtena z kreditu, či po vás bude cena lekce vyžadována při příští návštěvě. 

Náhradník- když jste se přihlásil jako náhradník, a uvolní se pro vás místo na lekci, dáme vám vědet smskou na vaše číslo nejpozděj 3 hodiny před začátkem lekce. Počítejte s možností, že se pro vás místo uvolní a vy se ve frontě posunete na místo řádného přihlášeného.Tím se na vás vztahují všechny povinnosti přihlášeného klienta.

STORNO PODMÍNKY se od typu akce liší. Pokud se klient nedostaví na rezervovanou otevřenou lekci, či nedojde k jejímu včasnému zrušení (3 hodiny před jejím začátkem) v online rezervačním systému, studio si nárokuje náhradu ve výši 100% z ceny lekce.  

Pokud není uvedeno jinak, u kurzu / workshopu je záloha (50%) zálohou nevratnou. Pokud se klient na zvolený kurz / workshop nemůže dostavit a řádně se včas neomluví (t.j. 10 dní dopředu před začátkem kurzu) záloha propadá a studio má právo vymáhat doplatek finální částky. Své místo však lze převést na jinou osobou.

Přihlášením v rezervačním systému souhlasíte se storno podmínkami.

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ 

Klient souhlasí se zpracováním a uchováním osobních údajů - jméno, příjmení, telefonní číslo a e-mailová adresa. Ochrana osobních údajů klienta, který je fyzickou osobou, je poskytována zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Klient souhlasí se zasíláním informací souvisejících se zbožím, službami nebo podnikem prodávajícího na e-mailovou adresu

Ďekujeme za pochopení.