Lekce

Jogových lekcí je mnoho, ale jóga je jen jedna. Bez konce, bez cíle. Podstatou je cesta, na které objevujeme zapomenuté a učíme se. 
Každá lekce je jiná, liší se i podáním lektora, který lekce uzpůsobuje lidem a energii v sálu.  Buďme proto otevřeni všem novým zkušenostem i vjemům..


Lekce, která probouzí sílu v celém těle. Silovější praxe zaměřená na hlubokostabilizační systém, zahřátí a protažení.

Nalaďte se na svůj dech a plyňte v jeho 
rytmu v pohybové meditaci na lekci power vinyasa jógy. Střetnete se i s těžšími balančními pozicemi. V dynamické praxi posilníte tělo a mysl se stane 
příjemně čistou.

Nejstarší systém jógy, z kterého vychází všechny ostatní druhy jógy. Je pomalejší, ale o to víc prochází do hloubky. Na lekci budujeme sílu a flexibilitu a také přinášíme harmonii do těla a duše.

Pomalá praxe zaměřená na správné provedení a držení těla. Posiluje a zároveň uvolňuje zádové svalstvo. Pravidelná praxe pomáha předcházet bolestí zad a hlavy. Zlepšíte si držení těla, uvolněte napětí, stres a únavu.

Silovější praxe v lehčí formě, vedená s důrazem na správné provedení pozic. Je vhodná pro všechny, kteři nechtějí v józe složité pozice, ale objevovat krásu v jej základech a jednoduchosti.

Jestli je to první lekce, nebo si nejste jisti svým provedením pozic, přijďte si v tom udělat pořádek :) 

Lekce pro pevné tělo se zaměřuje na komplexní posílení a vyformování těla. Mezi jógové asány jsou zařazeny posilovací cviky nenáročné na provedení, zaměřené na formování postavy, získání síly a celkové pevnosti těla.

Relax jóga je vhodná pro všechny, rovněž pro těhotné ženy i maminky po porodu. Pro dosažení většího uvolnění používáme jógové pomůcky i doteky. Lekce je vedena tak, aby zrelaxovalo tělo i mysl. 

Lesson, where you will stretch and strengthen your body. A practice that brings relief to your mind and grounding to your inner self. Both for beginners and more experienced practitioners. 

Velmi populární lekce v poledne pro nastartováni celého těla a metabolismu pro příjemné prožití druhé poloviny dne. 

Jóga vedená v ruském jazyce vhodná pro všechny, od začátečníku po pokročilé.

Na této lekci se děti uvolní, přijemně protáhnou a s radostí zasmějí. S lehkostí poznávají sami sebe i druhé.