NaŠI Lektoři


Lokah Samastah Sukhino Bhavantu

 "Ať jsou všechny bytosti štastné a volné, a nechť i  mé myšlenky, slova a činy přispějí nějakým způsobem ke štěstí a svobodě všech."

Natália
Bobáková

Její lekce jsou o bdělém pozorovaní sama sebe. Vede cvičících s láskou a lehkostí, aby se dokázali
ponořit do hloubky svého Já. Praxi přizpůsobí lidem a jejich potřebám. Tak jako dokáže probudit sílu
středu, ví i uvolnit tělo v blahodárné relaxaci.

Eva
Scohy

Věří, že jógu může učit každý, kdo má přání ji praktikovat, vzdělávat se v ní a samozřejmě předávat ji dál. Kromě jógy je ještě instruktorkou potápění. Tvrdí, že jóga a potápění mají hodně společného, protože k obojímu je potřeba klid, rozvaha a trpělivost, je nutné vnímat svůj dech a vědomě ho používat.

Monika
Sedláková

Pro ni je jóga jednota těla, duše, mysli. Jóga není soutěž, všichni jsme si rovni. Jóga je životní cesta. A Monika tou cestou kráčí skoro 8 let a poslední 3 roky sdílí svůj směr i s ostatními. S ní můžete společně rezonovat a zářit v rytmu vašeho dechu.

Katarína
Teplická

Jóga je v jejím životě již 6 let. Její lekce jsou ozdravné, posilující, vědomé, dodají energii a zklidní hlavu. Aby v těle a duši nastala rovnováha - to pro ni znamená jóga.

 

 

 

 

 

Barbora
Přehnilová

Jóga je pro Báru čistou radostí, radostí z bytí, z objevování sebe sama, radostí z pohybu. Je pro ni symbolem klidu, vyrovnanosti a odpoutanosti od všeho, co nás v životě svazuje.

Ksenija
Živkovič

Ksenija s láskou vede lekce v ruštině. Před 10 lety se vydala cestou jógy a dnes je to její životní styl. Jóga pomáhá harmonizovat duši i tělo. Je to nástroj, který nám může pomoci zbavit se negativních vlastností a vyrovnat svůj vnitřní stav.

Michaela
Kachtíková

Naše externí lektorka Mika se specializuje na pomalejší lekce a vnáší do lekcí usměv, klid a mír.